JPK
KUPON

Witamy w MOTO-ST!

W naszej ofercie znajdziesz części zamienne, akcesoria do wszystkich marek motocykli oraz odzież motocyklową renomowanych producentów.

Płatności

GOTÓWKA

Płatność gotówką przy odbiorze zamówienia w siedzibie Sklepu Internetowego; adres: Joteyki 20, 02-317 Warszawa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

ZA POBRANIEM

Płatność za pobraniem – płatność przy odbiorze przesyłki. Informacja o kwocie pobrania zostanie wysłana na wskazany adres mailowy po skalkulowaniu kosztów wysyłki. Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi, rozmiaru i czasu dostarczenia, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

PRZELEW

Przedpłata za zamówienie na wskazane konto:
SECURITY TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
ul. Joteki 20, 02-317 Warszawa
Bank Pekao S.A. numer konta: 53 1240 1053 1111 0000 0504 6423

Informacja o kwocie przelewu zostanie wysłana na wskazany adres mailowy.

PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE - PayU

Autoryzacji płatności elektronicznych dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych PayU. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji.

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności elektronicznych są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego. Klient, który wybrał opcję płatności elektronicznej, przelewem jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi Sklepu.

NUMER KONTA BANKOWEGO

SECURITY TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
ul. Joteki 20, 02-317 Warszawa
Bank Pekao S.A. numer konta: 53 1240 1053 1111 0000 0504 6423

TROCHĘ O NAS
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w internetowej sprzedaży części motocyklowych. W naszej ofercie znajdziesz części zamienne, akcesoria do wszystkich marek motocykli oraz odzież motocyklową renomowanych producentów.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Napisz, odpowiemy w ciągu 24 godzin.